Rozdělený tým slavil první výhru

Datum konání:
18.9.2016

Poprvé v sezoně se mladší přípravka uvedla na domácí půdě a premiéra to byla vítězná. Ale popořadě: první zápas se Sázavou suchdolští prohráli o čtyři branky. Ještě v poločase to bylo jen o branku a o první vítězství tak mohl tým bojovat v druhé půli. V ní ale Sázava naopak vedení jen navyšovala.

Po krátké pauze byl na řadě duel s Čáslaví B. Vyrovnaný zápas proti šikovným klukům z Čáslavi tentokrát dopadl pro Suchdol dobře a vyhrál 12:9. Kluci si zaslouží velkou pochvalu za bojovnost. Po zápase si tým mohl poprvé zakřičet vítězný pokřik a věříme, že ho uslyšíme častěji a častěji.

Suchdol - Sázava 4:8 (3:4)

Branky: Viktora Š. 4

Suchdol - Čáslav B 12:9 (6:5)

Branky: Viktora Š. 5, Lovětínský D. 3, Loužil R. 2, Hýblová Z., Loužil T.

Sestava: Rosťa Loužil (v brance), Tomáš Loužil, Štěpán Viktora, Lukáš Vele, Dan Lovětínský, Zuzka Hýblová, Jakub Šebelka

Přípravný zápas:

V týdnu bylo dohodnuto, že se Sázavou odehrajeme i přátelský zápas těch nejmenších, a tak po společné rozcvičce hrála věkově menší polovina na vedlejším hřišti. Zde to byl boj o každý metr, kde ale zvítězili hosté ze Sázavy. Ti byli o něco zkušenější a vyhráli zaslouženě. I přes prohru je nutné podotknout, že se jednalo o důležité utkání, které holkám a klukům hodně dalo - hrát a bojovat museli oni, nikdo jiný. Budeme jen rádi, když podobný model dvojutkání zopakujeme s některým z dalších soupeřů.

Suchdol - Sázava 4:16

Branky: Šebelka J. 2, Žikla R., Jarošová P.

Sestava: Jakub Šebelka (1., 2. a 3. čtvrtina v brance), Radek Žikla (4. čtvrtina v brance), Vojta Trojánek, Pavlína Jarošová, Jaroslav Jaroš, Nela Krososková