Vítězství v Plaňanech

Datum konání:
17.9.2016

Radim -Suchdol 3:9 (0:5)   Mašín 3 - Laštovka 3,Novotný 2,Hruška 2,Dolejš,Gallistl.

Za svým třetím mistrákem zajel Suchdolský dorost do Plaňan a jejich soupeřem byl celek Radimi,který si na tento zápas vypůjčil na tento zápas jejich hřiště.A hned domácí zjistili s kým mají tu čest.Ve čtvrté hlavou a v šesté po dorážce po akci Laštovky rozvlnil síť jejich branky Novotný.Až poté se domácí začali osmělovat a párkrát zahrozili z brejků, se kterými si suchdoláci dokázali poradit.Dorostenci Suchdola byli v útoku sebevědomí a do konce prvního poločasu se o změnu skóre postaral dvakrát Laštovka a rychlém protiútoku Dolejš.

Do druhé půle vstoupili Suchdoláci stejně aktivně jako v prvním poločase do šedesáté minuty udeřili hned třikrát.Nejprve se z dálky trefil Gallistl a poté se ve spolupráci Hrušky s Laštovkou radovali po vzájemné spolupráci z branky oba jmenovaní.Pod vlivem vysokého vedení v dalších minutách hosté polevili a domácí toho dokázali využít a zkorigovat výsledek.Třikrát se po rychlích protiútocích prosadil Mašín a za hosty po pěkné akci Laštovky vsítil svůj druhý gól Hruška.

Dorost i nadále nestratil v soutěži body a vede tabulku. Příští týden v neděli od 10:15 zajíždí dorost na hřiště do Cerhenic

Sestava Suchdola:Černohlávek,Mareš,Dolejš Zich,Hampl,Laštovka D.(Kosina 50´) ,Laštovka L.,Hruška ,Langmajer,Novotný,Gallistl.