Další cenné tři body

Datum konání:
28.9.2016

Netradičně ve středu se v Suchdole předehrávalo 11. kolo mladších žáků. Soupeř byl jeden z těch nejsilnějších, po týdnu jsme přivítali hráče z Ledče. Suchdolští začali opravdu dobře a hráli velmi pohledný fotbal a již v 6. minutě šli do vedení. Poté jsme měli minimálně 5 tutových šancí, a tak kdyby poločas byl 5:0, nemohl se nikdo divit. Bohužel to je jen kdyby. I v tomto zápase si musíme postesknout nad výkonem rozhodčího, který asi jako jediný neviděl surový faul, za který měla být nařízena penalta. V druhém poločase jsme udělali několik chyb a dovolili soupeři vyrovnat a navíc se v zápětí ujal vedení. Naši hráči zaslouží pochvalu, že se nevzdali a bojovali, vyrovnali a 8 minut před koncem kopali i penaltu. Ale bohužel, Štěpán dnes neměl svůj den a neproměnil. Těsně před koncem, se po dalším faulu, k míči postavil Matěj a přímý kop proměnil. Tento zápas bychom si opravdu nezasloužili prohrát.

O víkendu mladší žáci zavítají do Kutné Hory a toto utkání 1. a 2. bude hodně dramatické. Bude zapotřebí zahojit všechny šrámy z dnešního zápasu a hrát naplno. Na toto utkání samozřejmě zveme všechny fanoušky.

Suchdol - Ledeč nad Sázavou  3:2 (1:0)

Branky: 6. Králík Martin, 47. Karásek Ondřej, 58. Novotný Matěj