11' Langr

Suchdol: Černohlávek - Dolejš, Volný, Čižinský, Březina - Herout - Zelený (70' Král), Böhm, Pacák, Novotný (46' Laštovka L.) - Langr (76' Suntych)

Chotusice: Hubáček Mi. - Goliáš J., Žilka, Hronek (60' Vančura), Hubáček Ma., Jiroušek, Koudelka (77' Stárek), Všetečka, Kuna, Havránek, Tuzar

PRŮBĚH ZÁPASU

První velká šance zápasu se objevila už ve 3'. Langr běžel s míčem až k rohovému praporku, vymotal si hráče domácích a poslal centr na Novotného, ten na něj bohužel nedosáhl. Skóre se změnilo po akci Böhma, který vybojoval míč a nahrál ho Langrovi. Druhý jmenovaný viděl, že je Hubáček Mi. venku z brány a vystřelil. Balón si to zamířil do levého horního rohu domácí branky, 0:1. Šance na gól se objevila i na druhé straně. Žilka kopal trestný kop. Jeho rána prošla skrz zeď, ale naštěstí Černohlávek ji včas zlikvidoval. Další trestný kop Chotusic kopal Všetečka. Černohlávek jeho střelu vyrazil ke Goliášovi J., který nezaváhal a poslal míč zpět k bráně, ten letěl vysoko nad kasu. O změnu skóre se pokusil Langr, který vystřelil z dálky. Balón ale letěl pouze vedle. Poslední akce poločasu byla, když Pacák vystřelil z půlky půlky - brankář ho vychytal.

První šanci druhého poločasu měli domácí po rohovém kopu. Míč propadl až na zadní tyč. Naštěstí ho hostují obránce odkopl pryč. V 67' měl příležitost Laštovka L., ale jeho střelu Hubáček Mi. chytil. Nešťastné vyrovnání přišlo, když Tuzar vystřelil a míč letěl po zemi k přední tyči, 1:1. Poslední šanci na gól měli Chotusice po třech rohových kopech, naštěstí ani jeden z nich neproměnili a utkání skončilo nerozhodně.

V pokutových kopech jsme dominovali a po čtyřech sériích zvítězili 4:2.

SUCHDOLSKÝ HRÁČ UTKÁNÍ

Tomáš Böhm

Dnes nahrál na gól. Vybojoval spoustu balonů.

OHLASY TRENÉRA

D. Čižinský: "Do utkání jsme vstoupili aktivně. Po rozehrávce v domácí obraně vybojoval míč Böhm, který přihrál Langrovi, který otevřel skóre. Po zbytek poločasu jsme byli lepším týmem. Ve druhém poločase domácí zjednodušili hru a nakopávanými balóny nás opticky přetlačili, ale my jsme hrozili z brejků. Inkasovali jsme z odraženého balónu z jedné standardní situace."