56' Volný (PK)

Suchdol: Černohlávek - Král, Volný, Čižinský, Březina - Herout (63' Zelený) - Böhm, Pacák - Laštovka L. (83' Dolejš), Biroš - Langr

Červené Janovice: Hájek J. - Bouma, Dvořák, Pašiak, Vavřina, Menšík R., Uher (83' Hájek L.), Zelený, Menšík T., Plašil, Kabíček (70' Červinka)

PRŮBĚH ZÁPASU

První šanci zápasu měl Langr už v 1', kdy vystřelil z dálky. Jeho rána však šla jen vedle brány. Další možnost na gól měl Laštovka L., který si našel dlouhý aut Langra, nic z toho však nebylo. Po centru Langra zapojil hlavu Pacák, ale hlavičkovaný míč letěl vedle. První gól utkání přišel po chybě Čižinského, který podcenil situaci. Pašiak ho přeskočil a umístil balón za Černohlávkova záda, 1:0. Svoji reputaci si napravil vyrovnávacím gólem. Všechno to začalo, když Čižinský poslal dlouhý míč na Laštovku L., jeho centr ale obránce domácích zablokoval na roh. K němu se postavil Biroš a rozehrál ho nakrátko s Králem. Balón se dostal k Březinovi, který vystřelil z dálky - Hájek J. ho vyrazil na roh. Ten kopal opět Biroš. Čižinský vyhrál souboj a gólmanem a hlavou umístil míč k pravé tyči, 1:1. Pár minut před koncem poločasu házel Laštovka L. aut. Böhm ho prodloužil na Herouta, který nahrál Pacákovi. Ten vystřelil z půlky půlky, ale brankář jeho střelu vyrazil na roh. Závěrečnou šanci měl Langr po rohu Biroše. Jeho ránu však gólman vyrazil nad bránu.

Na začátku druhého poločasu byl faulovaný Laštovka L.. Trestný kop kopal Langr, ale jeho rána letěla jen nad bránu. V 56' byl ve vápně faulovaný Biroš a rozhodčí odpískal pokutový kop. K němu se postavil Volný, který míč s přehledem poslal k pravé tyči, 1:2. O chvíli později Langr nahrál Birošovi, který běžel daleko. Centroval Böhmovi, jehož střela trefila pouze břevno. Velkou šanci měl také Pacák po přihrávce střídajícího Zeleného, bohužel zasáhl jen levou tyč. Další tyč trefil Biroš, když kopal trestný kop. Odražený balón Zelený nedokázal dostrkat do brány. Následně přišel roh domácích. Ten kopal Menšík R.. Míč si našel Plašil, který ho poslal nad bránu. V 85' kopal trestný kop Pacák. Jeho rána letěla přes zeď nad bránu. Červené Janovice rychle rozjeli protiútok. Jenže Menšík R. trefil jen boční síť hostující branky. O 2' později nastala podobná situace i na druhé straně. Zelený házel aut, Langr mu míč vrátil zpět a první jmenovaný ho napálil do boční sítě domácí kasy.

SUCHDOLSKÝ HRÁČ UTKÁNÍ

Martin Biroš
Dělal velké problémy obraně. Zařídil penaltu, díky které jsme zvítězili.

David Čižinský
Dnes dal vyrovnávací gól. Byl nebezpečný ze standardních situací.

Martin Pacák
Hráč, který dnes nechyboval. Hrál dobře takticky.

OHLASY TRENÉRA

D. Čižinský: "Po celé utkání jsme měli převahu. Domácí si za celé utkání vypracovali jen tři pološance. Branku nám vstřelili po jediném rychlém protiútoku v prvním poločase. Pomohla nám až standardní situace. Ve druhém poločase jsme hru kontrolovali a po protiútoku Biroše a následném pokutovém kopu dal vítězný gól Volný."