83' Kmoch

Suchdol: Valeš - Gallistl, Dolejš, Hampl - Mommers (46' Danda), Laštovka D., Herout, Tůma D., Šibrava - Laštovka L., Kosina (82' Tůma T.)

FC Velim: Fiala - Pych, Vokřál, Nezavdal, Horník (83' Noll), Ceral, Vokřál, Němec, Krejčí (50' Kmoch), Kuchař (62' Vrkota), Hrabal (71' Dejmek)

PRŮBĚH ZÁPASU

Velim vstřelila svůj první gól již v 7', kdy se hostujícímu kapitánovi povedlo prostřelit obranu, 0:1. V 10' kopal Herout trestný kop, ale míč byl odražen a z protiútoku vstřelil Vokřál gól, 0:2. Laštovka L. chtěl přelobovat hostujícího gólmana, ale dal do toho velkou ránu a úplně překopl bránu. I Mommers si vystřelil, ale jeho rána šla pouze do gólmana. Ve 22' Laštovka L. byl sám na balónu, přihrál volnému Heroutovi a ten vystřelil z dálky, bohužel vedle. O chvíli později kopal Pych trestný kop. Míč doletěl před bránu a hostující hráč míč srazil gólmanovi, ten neměl práci ho chytit. Ve 38' Tůma D. v souboji nedokázal ubránit Hrabala, 0:3.

Na začátku druhého poločasu Suchdol špatně rozehrál a inkasoval, 0:4. V 56' kopal roh Kuchař, který ale překopl celou bránu. Pátý gól si připsal Hrabal, když byl velký chumel v domácím vápně, 0:5. V 63' kopal trestný kop Laštovka D., gólman mu míč chytil. O pár minut později kopal opět roh Laštovka D., míč si našel Laštovka L., který vystřelil. Gólman jeho střelu vyrazil z brány zase na roh. Po rohu suchdolští trefili spojnici soupeřovi brány. V 83' se k míči dostal Kmoch a vystřelil. Brankář na jeho střelu nedosáhl, 0:6.

SUCHDOLSKÝ HRÁČ UTKÁNÍ

Tomáš Gallistl

Bojoval. Snažil se. Byl jeden z nejaktivnějších hráčů.

OHLASY TRENÉRA

D. Čižinský: "Měli jsme problémy se sestavou. Snažili jsme se. Na tak kvalitního soupeře jsme dnes neměli."