Vyrovnaný zápas rozhodla lepší produktivita V.Oseka

Datum konání:
14.10.2017

Utkání dvou dosud neporažených týmů bylo k vidění v sobotu odpoledne ve Velkém Oseku, kam zavítali naši mladší žáci. Diváci mohli vidět kvalitní fotbal nahoru dolu, na obou týmech byla vidět touha po vítězství. Suchdol šel rychle do vedení, které mohl ještě do poločasu několikrát navýšit, ale bohužel všechny další příležitosti nevyužil. V druhé půli domácí přidali a svou územní převahu dokázali přetavit ve dva góly. Suchdolský tlak za vyrovnáním jíž bohužel branku nepřinesl. Přestože měl náš tým v zápase mnohem více brankových příležitostí než soupeř, musel nakonec zkousnout porážku 1:2. Přes prohru je nutné celý tým pochválit za odbojovaný výkon v okleštěné sestavě, navíc v místy velmi vypjaté atmosféře...

Velký Osek - Suchdol  2:1 (0:1)

Branky : Martin Králík 1x

Asistence : O.Karásek 1