DIVIZE C

Rozpis zápasů

kolo       fotografie  záznam
1. Jablonec nad Jizerou - Suchdol  1:3 (0:1)   V. Dastych není k dispozici
2. Suchdol - Admira Praha  0:0, 2:4 np   V. Dastych TVCom
3. Trutnov - Suchdol  2:2 (0:0), 6:5 np   V. Dastych není k dispozici
4. Suchdol - Dvůr Králové nad Labem  2:1 (1:0)   V. Dastych TVCom
5. Nový Bor - Suchdol  1:1 (0:0), 5:3 np   V. Dastych TVCom
6. Suchdol - Jaroměř  1:3 (1:1)   V. Dastych TVCom
7. Pěnčín-Turnov - Suchdol  2:0 (1:0)   V. Dastych není k dispozici
8. Suchdol - Vysoké Mýto  3:0 (1:0)   V. Dastych TVCom
9. Semily - Suchdol  0:2 (0:2)   V. Dastych není k dispozici
10. Suchdol - Olympia HK  0:1 (0:1)   V. Dastych TVCom
11. Kutná Hora - Suchdol  1:3 (0:1)   V. Dastych TVCom
12. Suchdol - Živanice  5:1 (2:0)   V. Dastych TVCom
13. Letohrad - Suchdol  3:1 (3:0)   V. Dastych TVCom
14. Suchdol - Litol  (výsledek nezapočten)  4:0 (1:0)    V. Dastych TVCom
15. Ústí nad Orlicí - Suchdol  1:0 (0:0)   V. Dastych TVCom
           
16. Suchdol - Jablonec nad Jizerou  2:0 (1:0)   V. Dastych TVCom
17. Admira Praha - Suchdol   1:1 (0:0), 3:5 np   V. Dastych TVCom
18. Suchdol - Trutnov   2:2 (1:1), 5:3 np   V. Dastych TVCom
19. Dvůr Králové nad Labem - Suchdol   1:0 (1:0)   V. Dastych TVCom
20. Suchdol - Nový Bor   0:0, 0:3 np   V. Dastych TVCom
21. Jaroměř - Suchdol   2:4 (0:1)   V. Dastych TVCom
22. Suchdol - Pěnčín-Turnov   1:2 (0:1)   I. Karásková TVCom
23. Vysoké Mýto - Suchdol   1:0 (0:0)   V. Dastych TVCom
24. Suchdol - Semily   1:0 (1:0)   V. Dastych TVCom
25. Olympia HK - Suchdol   2:0 (1:0)   V. Dastych TVCom
26. Suchdol - Kutná Hora   2:0 (1:0)   V. Dastych TVCom
27. Živanice - Suchdol   2:0 (1:0)   V. Dastych TVCom
28. Suchdol - Letohrad   1:2 (1:0)   V. Dastych TVCom
29. Litol - Suchdol         
30. Suchdol - Ústí nad Orlicí   0:2 (0:1)   V. Dastych TVCom

Tabulka

 

Tým

Z

V

VP

PP

P

S

B

1.

Olympia HK

28

22

1

4

1

72:15

72

2.

Živanice

28

18

3

1

6

73:31

61

3.

Admira Praha

28

12

5

5

6

41:35

51

4.

Vysoké Mýto

28

13

3

3

9

50:40

48

5.

Pěnčín-Turnov

28

13

4

0

11

52:51

47

6.

Dvůr Králové

28

12

4

2

10

61:41

46

7.

Letohrad

28

14

0

1

13

54:47

43

8.

Kutná Hora

28

13

0

2

13

43:47

41

9.

Jablonec n. Jiz.

28

11

2

3

12

46:48

40

10.

Nový Bor

28

11

2

3

12

43:49

40

11.

Trutnov

28

12

1

1

14

49:60

39

12.

Ústí n. Orl.

28

10

3

2

13

37:42

38

13.

Suchdol

28

10

2

4

12

37:34

38

14.

Jaroměř

28

2

3

2

21

24:77

14

15.

Semily

28

2

2

2

22

21:86

12

TÝM LITOLE SE ODHLÁSIL ZE SOUTĚŽE, VÝSLEDKY BYLY ODEČTENY

 

Z - Zápasy

V - Výhry

VP - Výhry po penaltách

PP - Prohry po penaltách

P - Prohry

S - Skóre

B - Body