Výsledky

6.9.

Turnaj v Suchdole

 

Soupiska: 

v brance : Štěpán Viktora

v poli : Lukáš Král, Lukáš Lhotka, Mariánka Pšaidlová, Zuzka Hýblová, Rosťa Loužil, Filip Langr, Tomáš Loužil, Štěpán Šibrava, Lukáš Macků, Philip Collings, Štěpán Petrus, Dan Lovětínský

 

Suchdol - Čáslav A 4:14

   Střelci:Štěpán Šibrava 3x, Lukáš Macků 1x
 

Suchdol - Zruč 11:3

 

 Střelci:Štěpán Šibrava 4x, Štěpán Petrus 4x, Lukáš Macků 2x, Philip Collings 1x

 

Suchdol - Bratčice 14:0

   Střelci: Filip Langr 6x, Štěpán Šibrava 3x, Mariánka Pšaidlová 2x, Lukáš Lhotka 2x, Zuzka Hýblová 1x
   

 13.9.

 Turnaj v Čáslavi

 

Soupiska: 

v brance: Filip Langr

v poli: Lukáš Král, Lukáš Lhotka, Mariánnka Pšaidlová, Zuzka Hýblová, Rosťa Loužil, Filip Langr, Tomáš Loužil, Štěpán Šibrava, Lukáš Macků, Philip Collings, Štěpán Petrus, Filip Šibrava

 

 Suchdol - Čáslav B 8:6

 

 Střelci: Štěpán Šibrava 6x, Lukáš Macků, Marianna Pšaidlová

 

 Suchdol - Nové Dvory 7:3

 

 Střelci: Filip Šibrava 4x, Štěpán Šibrava 2x, Zuzana Hýblová

 

 Suchdol - Bratčice 14:1

   Střelci:  Štěpán Šibrava 5x, Filip Šibrava 4x, Lukáš Macků 3x , Rosťa Loužil 2x 
   

 20.9. 

 Turnaj v Suchdole

 

Soupiska: 

v brance: Lukáš Král, 1/2 Filip Langr

v poli: Lukáš Král, Lukáš Lhotka, Mariánnka Pšaidlová, Zuzka Hýblová, Rosťa Loužil, Filip Langr, Tomáš Loužil, Štěpán Šibrava, Philip Collings, Štěpán Petrus, Filip Šibrava, Daniel Lovětínský, Štěpán Viktora, Jan Jaroš

 

 Suchdol - Sázava 15:5

   Střelci: Štěpán Šibrava 9x, Filip Šibrava 5x, Jan Jaroš
 

 Suchdol - Čáslav B 12:7

   Střelci: Štěpán Šibrava 7x, Jan Jaroš 2x, Filip Šibrava , Štěpán Viktora, Tomáš Loužil
   

 27.9.

 Turnaj v Uhlířských Janovicích

 

Soupiska:

v brance: Štěpán Viktora, Lukáš Král

v poli: Lukáš Král, Lukáš Lhotka, Mariánnka Pšaidlová, Zuzka Hýblová, Rosťa Loužil, Filip Langr, Tomáš Loužil, Štěpán Šibrava, Philip Collings, Filip Šibrava, Štěpán Viktora, Jan Jaroš

 

 Suchdol - Uhlířské Janovice 2:13

   Střelci: Štěpán Šibrava 2x 
 

 Suchdol - Močovice 7:4

   Střelci: Štěpán Šibrava 4x, Filip Šibrava 3x
   

4.10.

Turnaj v Suchdole 

 

Soupiska:

v brance: Štěpán Viktora, Filip Langr

v poli: Lukáš Král, Lukáš Lhotka, Štěpán Petrus, Zuzka Hýblová, Rosťa Loužil, Filip Langr, Tomáš Loužil, Štěpán Šibrava, Philip Collings, Filip Šibrava, Štěpán Viktora, Jan Jaroš, Dan Lovětínský

 

Suchdol - Čáslav A 5:7

 

 Střelci: Philip Collings 3x, Štěpán Šibrava, Filip Šibrava

 

Suchdol - Kutná Hora A 6:5

   Střelci: Štěpán Šibrava 3x , Filip Šibrava 2x, Jan Jaroš
 

Suchdol - Bratčice 19:1

   Střelci: Filip Šibrava 6x, Štěpán Šibrava 5x, Zuzana Hýblová 2x, Rosťa Loužil 2x, Tomáš Loužil, Philip Collings, Štěpán Petrus, Dan Lovětínský
   

11.10.

Turnaj v Kutné Hoře

 

Soupiska: 

v brance: Štěpán Viktora

v poli: Lukáš Král, Lukáš Lhotka, Zuzka Hýblová, Rosťa Loužil, Marianna Pšaidlová, Tomáš Loužil, Štěpán Šibrava, Philip Collings, Filip Šibrava, Jan Jaroš, Dan Lovětínský

 

Suchdol - Kutná Hora B 9:2

   Střelci: Štěpán Šibrava 4x, Filip Šibrava 2x, Philip Collings, Rosťa Loužil, Daniel Lovětínský
 

Suchdol - Čáslav B 9:5

   Střelci: Philip Collings 3x, Štěpán Šibrava 3x, Filip Šibrava 3x
   

18.10.

Turnaj v Suchdole

 

Soupiska:

v brance: Štěpán Viktora, Jan Jaroš

v poli:  Zuzka Hýblová, Rosťa Loužil, Marianna Pšaidlová,  Štěpán Šibrava, Philip Collings, Filip Šibrava, Štěpán Petrus

 

Suchdol - Vrdy 17:5

   Střelci: Štěpán Šibrava 8x, Filip Šibrava 5x, Marianna Pšaidlová 2x, Philip Collings, Zuzana Hýblová
 

Suchdol - Čáslav C 21:3

   Střelci: Štěpán Šibrava 7x, Filip Šibrava 4x, Philip Collings 4x, Marianna Pšaidlová 4x, Zuzana Hýblová 2x
   

25.10.

Suchdol - Zásmuky 9:6 

   

Soupiska:

v brance: Štěpán Viktora

v poli: Jan Jaroš, Zuzka Hýblová, Rosťa Loužil, Tomáš Loužil, Philip Collings, Filip Šibrava, Štěpán Petrus, Lukáš Lhotka

 

  Branky: Filip Šibrava 6x, Philip Collings 2x, Lukáš Lhotka
   

14.11.

Turnaj v Milovicích

   

Zápasy Suchdola (hráno 1x14 minut) :

Suchdol - FC Kolín  0:2 

Suchdol - Poříčany  4:0

Branky : Štěpán Šibrava 3x, Filip Šibrava 1x

Suchdol - Pátek  9:0

Branky : Štěpán Šibrava 4x, Lukáš Maků 3x, Filip Šibrava 2x

Suchdol - Čelákovice 2:0

Branky : Štěpán Šibrava 1x, Filip Šibrava 1x

Suchdol - Hovorčovice  0:7

 Sestava Suchdola :

v brance : Štěpán Viktora

v poli : Štěpán Šibrava, Filip Šibrava, Jan Jaroš, Lukáš Macků, Zuzana Hýblová, Rosťa Loužil, Tomáš Loužil

Konečné pořadí turnaje :

1. Hovorčovice

2. FC Kolín 

3. Suchdol 

   

22.11.

Turnaj v Kutné Hoře

   

Zápasy Suchdola (hráno 1x14 minut) :

Suchdol - Zruč  1:1

Branky : Štěpán Šibrava 1x

Suchdol - Kutná Hora A  1:3

Branky : Štěpán Šibrava 1x

Suchdol - Čáslav B  3:0

Branky : Štěpán Šibrava 2x, Tomáš Loužil

 

SEMIFINÁLE (hráno 1x18 minut)

Suchdol - Uhliřské Janovice  2:2 ( penalty 1:3) (hráno 1x18 minut)

Branky : Štěpán Šibrava 2x

 

o 3.místo

Suchdol - Čáslav A  1:0

Branky : Štěpán Šibrava 1x

 

Sestava Suchdola :

v brance : Filip Langr

v poli : Štěpán Šibrava, Štěpán Petrus, Jan Jaroš, Zuzana Hýblová, Rosťa Loužil, Tomáš Loužil, Lukáš Král

 

Konečné pořadí turnaje :

1. Kutná Hora A      

2. Uhlířské Janovice

3. Suchdol

   

20.12.

Turnaj v Zásmukách

   

Suchdol : Kutná Hora 8:1

góly ( Šibrava Štěpán 4x, Šibrava Filip 3x, Rosťa Loužil 1x)

 

Suchdol : Velim 8:2

góly ( Šibrava Štěpán 5x, Šibrava Filip 3x)

 

Suchdol : Radim 4:1

góly ( Šibrava Štěpán 4x)

 

Suchdol : Zásmuky 2:2

góly ( Šibrava Štěpán 1x, Šibrava Filip 1x)

 

Sestava:

Šibrava Štěpán, Šibrava Filip, Rosťa Loužil, Lukáš Lhotka, Dan Lovětínský, Štěpán Viktora, Pavlínka Jarošová, Milánek Bečán

   

9.1.

 MiniCup 2015

   

Umístění:

1.Uhlířské Janovice

2. Suchdol "Lvi"

3.Kutná Hora

4.Zásmuky

5.Suchdol "Tygři"

 

Výsledky:

Tygři:

Suchdol "Tygři" - Zásmuky :                        2:5
Suchdol "Tygři" - Uhlířské Janovice :       0:8
Suchdol "Tygři" - Kutná Hora :                  1:8
Suchdol "Tygři" - Suchdol "Lvi" :               2:8

Sestava - (branky) : L. Macků (2) , L. Král - brankář, L. Lhotka, J.Jaroš (1), D.Lovětínský, R.Loužil (2), T.Loužil

 

Lvi:

Suchdol "Lvi" - Zásmuky :                        5:0
Suchdol "Lvi" - Uhlířské Janovice :       0:6
Suchdol "Lvi" - Kutná Hora :                  8:4
Suchdol "Lvi" - Suchdol "Tygři" :           8:2

Sestava - (branky) : Š.Petrus (1), M.Pšaidlová, P.Collings, Z.Hýblová (1), F.Langr - brankář, Š.Šibrava (15), F.Šibrava (3)

   

30.1.

 PrcekCup 2016

 

Umístění:

1.Uhlířské Janovice

2. Kutná Hora

3.Zásmuky

4.Suchdol

 

Výsledky:

Základní kolo:

Suchdol  - Kutná Hora:                    1:1
Suchdol  - Uhlířské Janovice :        0:7
Suchdol - Zásmuky :                       2:1

 

Semifiále:

Suchdol  - Kutná Hora:                  0:0

Zásmuky  - Uhlířské Janovice:    1:10

 

o 3.místo

Suchdol - Zásmuky :                     2:2

Finále

Kutná Hora  - Uhlířské Janovice: 1:3

Sestava - (branky) :Š.Viktora - brankář,  F.Šibrava (2) , R.Loužil (2), L. Lhotka, D.Lovětínský (1), Z.Hýblová, M.Bečán, P.Jarošová

   

19.3.

Turnaj v Milovicích

 

Suchdol - Kralupy                     2:0

Suchdol - SK Poříčany             3:2

Suchdol - Sporting MB              4:1

Suchdol - Čelákovice                5:0

Suchdol - FK Mladá Boleslav    1:1

 

Pořadí turnaje:

  1. Suchdol
  2. SK Poříčany
  3. FK Mladá Boleslav
  4. Kralupy
  5. Čelákovice
  6. Sporting MB

Sestava a góly : Šibrava Š.(12), Šibrava F.(3), Collings P.,Macků L., Langr F., Hýblová Z.,Petrus Š., Jaroš J. (brankář) Viktora Š.

   

17.4.

 Tygři | Turnaj v Kutné Hoře

 

Suchdol - Kutná Hora B 9:7 (3:4) 6x Langr Filip, 2x Loužil Rosťa, Pšaidlová Mája

Suchdol - Čáslav C 14:1 (6:0) 6x Pšaidlová Mája, 3x Loužil Rosťa, 2x Loužil Tomáš, 2x Langr Filip, Král Lukáš

Suchdol - Bratčice 11:4 (5:3) 8x Langr Filip, 2x Pšaidlová Mája, Loužil Rosťa 

Sestava: Král Lukáš, Langr Filip, Loužil Rosťa, Loužil Tomáš, Lhotka Lukáš, Pšaidlová Mariana, Vele Lukáš, Krososková Nela

   

17.4.

 Lvi | Turnaj v Suchdole

 

Suchdol : Kutná Hora 5:2 ( Šibrava Š. 4, Šibrava F. 1)

Suchdol : Zruš n. Sázavou 13:1 (Šibrava Š. 5, Šibrava F. 4, Macků L. 2, Collings P. 2)

Suchdol : Uhlířské Janovice 11:4 (Šibrava F. 5, Šibrava Š. 4, Macků L. 1, Collings P. 1)

Sestava: Šibrava Š., Šibrava F., Petrus Š., Collings P., Macků L., Bečán M. - brankář Jaroš J.

   

23.4.

 Tygři - Turnaj ve Vrdech

 

Suchdol - Bratčice 11:7 (7:5) Langr F. 8x, Loužil R. 3x

Suchdol - Vrdy 6:11 (3:6) Langr F. 3x, Loužil R. 2x, Loužil T.

Suchdol - Čáslav C 10:9 (5:6) Langr F. 6x, Loužil T. 2x, Lhotka L. 2x

Sestava: Král Lukáš - Lhotka Lukáš, Loužil Tomáš, Langr Filip, Loužil Rosťa, Krososková Nela, Vele Lukáš, Šebelka Jakub

   

24.4.

 Lvi - Turnaj ve Zruči

 

Suchdol : Sázava 18:2 ( Šibrava Š. 10, Šibrava F. 8)

Suchdol : Zruš n. Sázavou 14:5 (Šibrava Š. 5, Šibrava F. 5, Viktora Š. 3, Macků L. 1)

Suchdol : Uhlířské Janovice 4:9 ( Šibrava Š. 3, Macků L. 1)

Sestava: Šibrava Š., Šibrava F., Petrus Š., Viktora Š., Macků L., Bečán M. - brankář Jaroš J.

   

1.5.

Lvi + Tygři - Turnaj v Kutné Hoře

 

Suchdol Tygři - Kutná Hora A 1:13 (0:6) Pšaidlová M. 1x

Suchdol Tygři - Suchdol Lvi 0:20 (0:9)

Suchdol Tygři - U. Janovice 4:8 (3:3) Langr F. 2x, Pšaidlová M. 1x, Loužil R. 1x

 

Suchdol Lvi - U. Janovice 20:2 (13:1) Šibrava Š. 9x, Šibrava F. 5x, Macků L. 2x, Collings P. 2x, Petrus Š. 1x

Suchdol Lvi - Suchdol Tygři 20:0 (9:0) Šibrava Š. 11x, Šibrava F. 4x, Macků L. 2x, Collings P. 2x, Bečán M. 1x

Suchdol Lvi - Kutná Hora A 12:3 (7:2) Šibrava Š. 6x, Šibrava F. 5x, Macků L. 1x

Sestava: Šibrava Š., Šibrava F., Petrus Š., Macků L., Bečán M., Collings P. - brankář Jaroš J.

   

8.5.

Lvi - Turnaj v Kutné Hoře

 

Suchdol Lvi - Kutná Hora A 11:6 (6:3) Šibrava Š. 5x, Šibrava F. 5x, Collings P. 1x

Suchdol Lvi - Sázava  10:2 (5:1) Macků L. 4x, Šibrava Š. 3x, Šibrava F. 2x, Bečán M. 1x

Suchdol Lvi - Kutná Hora B 18:1 (7:0) Šibrava Š. 8x, Petrus Š. 6x, Šibrava F. 2x, Macků L. 2x

Sestava: Šibrava Š., Šibrava F., Petrus Š., Macků L., Bečán M., Collings P., Jaroš J. - brankář Viktora Š.

   

15.5.

Tygři - Turnaj v U. Janovicích

 

Suchdol - Močovice 3:17 (1:7) Pšaidlová M. 2x, Langr F.

Suchdol - U. Janovice 1:19 (1:8) Langr F.

Suchdol: Král Lukáš - Lhotka Lukáš, Loužil Tomáš - Lovětínský Dan, Šebelka Jakub, Vele Lukáš, Loužil Rosťa, Langr Filip, Pšaidlová Mariana, Krososková Nela

   

22.5.

Tygři - Turnaj ve Vrdech

 

Suchdol Tygři - Vrdy 4:5 (2:4) 2x Loužil R., Lhotka L., vlastní (po skvělé akci Lukáše Vele)

Suchdol Tygři - Čáslav C 11:4 (6:1) 4x Loužil R., 3x Hýblová Z., 2x Lovětínský D., Lhotka L., Vele L.

Suchdol Tygři - Kutná Hora B 0:8 (0:5)

Suchdol Tygři: Král Lukáš - Lhotka Lukáš, Loužil Tomáš, Hýblová Zuzana - Lovětínský Dan, Šebelka Jakub, Vele Lukáš, Loužil Rosťa

   

22.5.

 Lvi - Turnaj v Suchdole

 

Suchdol LVI - Čáslav A 1:9 ( Šibrava Š.)

Suchdol LVI . Uhl. Janovice 5:7 ( Jaroš J. 2x, Macků L., Šibrava Š., Šibrava F.)

Suchdol LVI - Kutná Hora A 4:11 ( Šibrava F. 3x , Šibrava Š.)

Sestava: Viktora Š. - Macků L., Collings P., Jaroš J., Šibrava Š., Šibrava F., Petrus Š., Bečán M.

   

29.5.

 Tygři - Turnaj v Suchdole

 

Suchdol - Čáslav C 11:10 (6:5) Loužil Rosťa 5x, Pšaidlová Mája 2x, Vele Lukáš 1x, Lovětínský Dan 1x, Hýblová Zuzana 1x, Loužil Tomáš 1x

Suchdol - Bratčice 6:6 (4:4) Loužil Rosťa 3x, Pšaidlová Marianna 2x, Hýblová Zuzana 1x

Suchdol - Kutná Hora B 5:14 (2:7) Loužil Rosťa 2x, Lhotka Lukáš 1x, Lovětínský Dan 1x, Pšaidlová Marianna 1x

Suchdol: Král Lukáš - Lhotka Lukáš, Hýblová Zuzana, Pšaidlová Marianna, Loužil Tomáš, Loužil Rosťa, Vele Lukáš, Krososková Nela, Šebelka Jakub, Lovětínský Dan

   

29.5.

Lvi - Turnaj ve Zruči

 

Suchdol LVI - Uhl. Janovice 2:8 ( Šibrava Š., Šibrava F.)

Suchdol LVI - Sázava  16:3 ( Šibrava Š. 6x, Collings P. 6x, Šibrava F. 2x, Petrus Š., Bečán M.)

Suchdol LVI - Zruč 10:7 ( Šibrava Š. 4x , Šibrava F. 3x, Collings P. 2x, Viktora Š.)

 

Sestava: Langr F. -Viktora Š., Collings P., Jaroš J., Šibrava Š., Šibrava F., Petrus Š., Bečán M.

   

5.6.

Lvi + Tygři - Turnaj v Suchdole

   

Suchdol Lvi - Močovice 10:9 (1:3) (Šibrava Š. 6x, Šibrava F. 3x, Petrus Š. 1x )

Suchdol Lvi - Uhlířské Janovice 8:4 (4:4) (Šibrava Š. 6x, Collings P., Viktora Š.)

Suchdol Lvi - Suchdol Tygři 23:0 (12:0) (Šibrava Š. 7x, Jaroš J. 6x, Šibrava F. 4x, Collings P. 3x, Bečán M. 2x, Petrus Š.)

 

Suchdol Tygři - Uhlířské Janovice 0:18 (0:11)

Suchdol Tygři - Močovice 2:10 (0:6) Loužil Rosťa 2x

Suchdol Tygři - Suchdol Lvi  0:23 (0:12)

 

Sestava Lvi: Štěpán Petrus, Philip Collings, Štěpán Šibrava, Filip Šibrava, Milánek Bečán, Štěpán Viktora (3. zápas brána), Jan Jaroš (1. a 2. zápas brána) 

Sestava Tygři: Lukáš Král, Lukáš Lhotka, Marianna Pšaidlová, Rosťa Loužil, Tomáš Loužil, Dan Lovětínský, Jakub Šebelka, Lukáš Vele

   

11.6.

Finálový turnaj ve Vrdech

 

Suchdol - Nové Dvory                        14:4 ( Šibrava Š. 6x, Šibrava F. 5x, Král L. 2x, Viktora Š.)

Suchdol - Čáslav B                             12:4 (Šibrava Š. 6x, Šibrava F. 6x)

Suchdol - Kutná Hora A                      2:11 (Šibrava F., Collings P.)

semifinále

Suchdol - Zruč nad Sázavou             9:6 ( Šibrava Š. 6x , Šibrava F. 2x, Jaroš J.)

finále

Suchdol - Kutná Hora A                     2:8 (Šibrava Š., Šibrava F.)