2014/2015

TYGŘI

7.6. Mistrovský

turnaj Suchdol - hráno 2x20 minut

Suchdol TYGŘI - Vrdy  0:9

Suchdol TYGŘI - Čáslav C  5:22 - Philip Collings 3x, Lukáš Macků 2x


 

31.5. Mistrovský turnaj Hlízov

Suchdol TYGŘI - Čáslav B  4:10 - Filip Šibrava 3x, Lukáš Macků 1x

Suchdol TYGŘI - Kutná Hora B  5:15 - Filip Šibrava 2x, Lukáš Macků 1x, Štěpán Petrus 1x, Philip Collings 1x


 

24.5. Mistrovský turnaj Suchdol - hráno 2x20 minut

Suchdol TYGŘI - Kutná Hora A  0:33 (0:14)

Suchdol LVI - Suchdol TYGŘI  33:2 (18:0) - Lukáš Macků 1x, Filip Langr 1x

 

10.5. Mistrovský turnaj Čáslav

Suchdol TYGŘI - Čáslav C  3:9 (1:7) - Štěpán Petrus 2x, Lukáš Macků 1x

Suchdol TYGŘI - Čáslav A  0:19 (0:9)

Suchdol TYGŘI - Zruč n.S.  1:11 (0:5) - Lukáš Macků 1x


 

3.5. Mistrovský turnaj Suchdol

Suchdol TYGŘI - Sázava  3:9 - Filip Langr 2x, Lukáš Macků 1x

Suchdol TYGŘI - Čáslav B  4:7 - Lukáš Král 2x, Filip Langr 1x, Lukáš Macků 1x


 

19.4. Mistrovský turnaj Čáslav - hráno 2x20 minut

Suchdol TYGŘI - Čáslav B  1:15 - Štěpán Petrus 1x

Suchdol TYGŘI - Nové Dvory  3:5 - Štěpán Petrus 1x, Lukáš Macků 1x, Štěpán Viktora 1x

Suchdol LVI - Suchdol TYGŘI  28:0

 

19.4. Mistrovský turnaj Suchdol - hráno 2x15 minut

Suchdol TYGŘI - Zruč n.S.  0:14 (0:8)

Suchdol TYGŘI - Čáslav A  0:18 (0:9)

Suchdol LVI - Suchdol TYGŘI  16:1 (9:0) - Štěpán Petrus 1x

 

16.2. Přátelský zápas - Kutná Hora

Kutná Hora B - Suchdol  7:6 - Adam Lovětinský 2x, Lukáš Macků 2x, Šimon Vančura 1x, Filip Langr 1x


 

18.1. Přátelský zápas - Suchdol

Suchdol - Zásmuky  8:5  (1:0,3:2,1:1,1:2,2:0) - Filip Šibrava 4x, Štěpán Viktora 2x, Dan Lovětinský 1x, vlastní gól 1x

 

Podzim

 

30.11. Přátelský zápas - Zásmuky

Zásmuky - Suchdol  4:12 - Filip Šibrava 7x, Štěpán Viktora 2x, vlastní gól 3x

 

24.11. PRCEK CUP, sokolovna Suchdol - 4.místo

Zápasy ve skupině :

Suchdol - Uhlířské Janovice  1:6 (1:3) - Štěpán Šibrava 1x

Ratboř - Suchdol  3:2 (0:1) - Štěpán Šibrava 1x, Filip Šibrava 1x

Kutná Hora - Suchdol  3:3 (3:2) - Filip Šibrava 2x, Štěpán Šibrava 1x

SEMIFINÁLE :

Ratboř - Suchdol  4:2 (2:1) - Štěpán Šibrava 2x

O TŘETÍ MÍSTO :

Kutná Hora - Suchdol  3:2 (2:1) - Štěpán Šibrava 1x, Štěpán Petrus 1x

 

Štěpán Šibrava byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje !

 

 

23.10. Přátelský zápas - Suchdol

Suchdol - Bečváry  6:8 - Štěpán Šibrava 5x, Filip Šibrava 1x

 

15.10. Přátelský zápas - Suchdol

Suchdol - Malešov  11:13 - Štěpán Šibrava 8x, Filip Šibrava 2x, Štěpán Petrus 1x

 

8.10. Přátelský zápas - Malešov - hráno 4x15 minut

Malešov - Suchdol  30:8 (9:2,5:1,5:1,11:4) - Štěpán Šibrava 6x, Lukáš Fuchs 1x, Filip Šibrava 1x

 

2.10. Přátelský zápas - Suchdol - hráno 4x15 minut

Suchdol - Kutná Hora  5:24 (0:5,1:5,4:7,0:7) - Štěpán Petrus 2x, Lukáš Fuchs 2x, Tomáš Loužil 1x

 

28.9. Přátelský zápas - Uhlířské Janovice

Uhlířské Janovice - Suchdol  15:3 (7:1) - Štěpán Viktora 1x, Filip Šibrava 1x, Tomáš Loužil 1x

LVI

13.6. Finálový turnaj OFS KH Vrdy - 1.místo !!!

Zápasy ve skupině :

Suchdol - Tupadly  4:1 - Niki Kolčák 1x, Ondra Karásek 1x, Šimon Vančura 1x, Štěpán Šibrava 1x

Suchdol - Čáslav A  6:2 - Štěpán Šibrava 3x, Ondra Karásek 2x, Šimon Vančura 1x

Suchdol - Kutná Hora A  5:0 - Ondra Karásek 3x, Štěpán Šibrava 2x

Semifinále:

Suchdol - Kutná Hora B  7:1 - Ondra Karásek 4x, Štěpán Šibrava 2x, Filip Šibrava 1x

Finále:

Suchdol - Čáslav A  5:1 - Ondra Karásek 4x, Štěpán Šibrava 1x

 

Ondra Karásek se stal nejlepším střelcem turnaje - 14 gólů !


 

7.6. Mistrovský turnaj Čáslav - hráno 2x15 minut

Suchdol LVI - Čáslav B  22:5 (10:4) - Ondra Karásek 7x, Štěpán Šibrava 7x, Šimon Vančura 4x, Filip Šibrava 3x, Niki Kolčák 1x

Suchdol LVI - U.Janovice  11:2 (9:1) - Ondra Karásek 6x, Šimon Vančura 2x, Štěpán Šibrava 1x, Niki Kolčák 1x, vlastní gól 1x

Suchdol LVI - Čáslav A  3:5 (2:3) - Štěpán Šibrava 2x, Ondra Karásek 1x


 

31.5. Mistrovský turnaj Vrdy - hráno 2x20 minut

Suchdol LVI - Vrdy  16:4 (5:2) - Ondra Karásek 9x, Štěpán Šibrava 6x,  Filip Šibrava 1x

Suchdol LVI - Močovice  8:4 (3:3)  hráno 2x15 minut (v 6.minutě druhé půle soupeř odstoupil)

Góly : Ondra Karásek 5x, Filip Šibrava 2x, Štěpán Šibrava 1x

Suchdol LVI - Čáslav  8:7 (5:3)  - Štěpán Šibrava 4x, Ondra Karásek 2x, Filip Šibrava 2x


 

24.5. Mistrovský turnaj Suchdol - hráno 2x20 minut

Suchdol LVI - Kutná Hora A  9:5 (5:3) - Šimon Vančura 3x, Štěpán Šibrava 3x, Filip Šibrava 2x, Ondra Karásek 1x

Suchdol LVI - Suchdol TYGŘI  33:2 (18:0) - Ondra Karásek 16x, Štěpán Šibrava 9x, Filip Šibrava 4x, Šimon Vančura 2x, Dominik Laštovka 2x


 

10.5. Mistrovský turnaj Uhlířské Janovice - hráno 2x20 minut

Suchdol LVI - Močovice  14:3 (8:2) - Ondra Karásek 9x, Štěpán Šibrava 2x,  Šimon Vančura 1x, Dominik Laštovka 1x, vlastní gól 1x

U.Janovice - Suchdol LVI  2:12 (0:7) - Ondra Karásek 6x, Šimon Vančura 2x, Štěpán Šibrava 2x, Filip Šibrava 1x, vlastní gól 1x


 

3.5. Mistrovský turnaj Vrdy - hráno 2x20 minut

Suchdol LVI - Vrdy  18:7 - Štěpán Šibrava 6x, Ondra Karásek 6x,  Filip Šibrava 4x, Šimon Vančura 1x, Niki Kolčák 1x

Suchdol LVI - Kutná Hora A  8:5 - Štěpán Šibrava 5x, Ondra Karásek 3x

Suchdol LVI - Zruč n.S.  4:4 - Ondra Karásek 3x, Štěpán Šibrava 1x

 

 

26.4. Mistrovský turnaj Čáslav - hráno 2x20 minut

Suchdol LVI - Nové Dvory  24:0 - Ondra Karásek 10x, Štěpán Šibrava 8x, Filip Šibrava 5x, Filip Langr 1x

Suchdol LVI - Čáslav B  13:1 - Ondra Karásek 5x, Štěpán Šibrava 3x, Filip Šibrava 3x, Filip Langr 2x

Suchdol LVI - Suchdol TYGŘI  28:0 - Ondra Karásek 8x, Filip Šibrava 7x, Filip Langr 7x, Štěpán Šibrava 5x, Dominik Laštovka 1x


 

19.4. Mistrovský turnaj Suchdol - hráno 2x15 minut

Suchdol LVI - Čáslav A  7:5 (6:2)  - Štěpán Šibrava 3x, Filip Šibrava 2x, Vojta Hýbl 1x, vlastní gól 1x

Suchdol LVI - Zruč n.S.  4:2 (2:1) - Štěpán Šibrava 2x, Dominik Laštovka 1x, Niki Kolčák 1x

Suchdol LVI - Suchdol TYGŘI  16:1 (9:0) - Filip Šibrava 8x, Štěpán Šibrava 6x, Niki Kolčák 2x

 

22.3. Halový turnaj Milovice - 2.místo

Suchdol - Satalice  4:0 - Ondra Karásek 2x, Štěpán Šibrava 1x, Vojta Hubl 1x

Suchdol - Poříčany  5:1 - Štěpán Šibrava 3x, Ondra Karásek 2x

Suchdol - Sporting Mladá Boleslav  5:1 - Štěpán Šibrava 2x, Ondra Karásek 2x, Dominik Laštovka 1x

Suchdol - Čelákovice  2:2 - Štěpán Šibrava 1x, Ondra Karásek 1x

Suchdol - Poděbrady  2:3 - Štěpán Šibrava 2x

 

Štěpán Šibrava vyhlášen nejlepším obráncem turnaje !


 

15.3. 2.přátelský zápas suchdolských přípravek - Suchdol hřiště

Mladší přípravka - Starší přípravka  2:31 - Ondra Karásek 2x

 

8.3. Přátelský zápas suchdolských přípravek - Suchdol hřiště

Mladší přípravka - Starší přípravka  11:14 - Štěpán Šibrava 4x, Dominik Laštovka 3x, Ondra Karásek 2x, Filip Langr 1x, Šimon Vančura 1x

 

14.2. Halový turnaj Sázava - 1.místo !!!

Suchdol - Pecerady  7:1 - Vojta Hübl 3x, Ondra Karásek 3x, Štěpán Šibrava 1x

Suchdol - Hrusice  6:0 - Ondra Karásek 2x, Vojta Hübl 2x, Štěpán Šibrava 1x, Šimon Vančura 1x

Suchdol - Meteor Praha  3:0 - Ondra Karásek 3x

Suchdol - U.Janovice  3:0 - Štěpán Šibrava 2x, Niki Kolčák 1x

Suchdol - Sázava  4:1 - Ondra Karásek 3x, Vojta Hübl 1x


Ondra Karásek se stal nejlepším střelcem turnaje - 11 gólů !

 

25.1. Halový turnaj Zruč nad Sázavou - 3.místo

Zápasy v základní skupině :  hráno 1x 15 minut

Suchdol - Zruč B  9:0 - Ondra Karásek 6x, Štěpán Šibrava 2x, Filip Šibrava 1x

Suchdol - Kutná Hora A  1:1 - Ondra Karásek 1x

Suchdol - Malešov  2:0 - Ondra Karásek 2x

 

Zápasy ve skupině o 1.-4. místo :

Suchdol - U.Janovice  0:1

Suchdol - Zruč A  1:0 - Ondra Karásek 1x

 

Ondra Karásek se stal nejlepším střelcem turnaje - 10 gólů !

 

Podzim

 

14.12. MINI Cup, sokolovna Suchdol - 4.místo

Suchdol - Zásmuky  4:6 (1:3) - Niki Kolčák 2x, Šimon Vančura 1x, Dominik Laštovka 1x

Suchdol - Kolín  5:7 (3:3) - Niki Kolčák 3x, Dominik Laštovka 1x, vlastní gól 1x

Suchdol - U.Janovice  8:2 (4:0) - Niki Kolčák 6x, Dominik Laštovka 1x, Lukáš Macků 1x

Semifinále :

Suchdol - Zásmuky  4:6 (3:2) - Niki Kolčák 3x, Lukáš Král 1x

o 3.místo :

Suchdol - Kolín  3:5 (2:3) - Niki Kolčák 3x

 

Nikolas Kolčák se stal nejlepším střelcem turnaje - 17 gólů !

 

6.12. Halový turnaj OFS KH, hala BIOS Kutná Hora - 1.místo !!!

Zápasy ve skupině :

Suchdol - Čáslav A  1:0 - Ondra Karásek 1x

Suchdol - Kutná Hora B  5:0 - Ondra Karásek 3x, Štěpán Šibrava 2x

Suchdol - Vrdy  1:0 - Ondra Karásek 1x

Semifinále :

Suchdol - Tupadly  3:0 - Šimon Vančura 1x, Dominik Laštovka 1x, Ondra Karásek 1x

Finále :

Suchdol - Zruč n.S.  1:0 - Ondra Karásek 1x

 

Ondra Karásek vyhlášen nejlepším hráčem turnaje + stejně gólů jako nejlepší střelec turnaje (7) !


 

9.11. Přátelský zápas - Suchdol - hráno souběžně na dvou hřištích 4x15 minut

Mladší :

Suchdol - U.Janovice  16:19  (3:3;3:1;6:7;4:8) - Štěpán Šibrava 10x, Šimon Vančura 4x, Filip Šibrava 2x

Starší :

Suchdol - U.Janovice  32:2  (7:0;5:1;10:0;10:1) - Ondra Karásek 11x, Kuba Bartoš 8x, Dominik Laštovka 7x, Niki Kolčák 4x, Sofie Davídková 2x

 

26.10. Mistrovský turnaj Suchdol - hráno 2x20 minut

Suchdol - Vrdy  6:3 (2:2) - Ondra Karásek 6x

Suchdol - Čáslav C  12:10 (5:5) - Ondra Karásek 7x, Štěpán Šibrava 2x, Filip Šibrava 2x, Niki Kolčák 1x

 

19.10. Mistrovský turnaj Kutná Hora - hráno 2x20 minut

Suchdol - Čáslav B  30:0 (18:0) - Ondra Karásek 8x, Štěpán Šibrava 7x, Niki Kolčák 5x, Filip Langr 4x, Filip Šibrava 3x, Lukáš Macků 1x, Dominik Laštovka 1x, Šimon Vančura 1x

Kutná Hora B - Suchdol  1:15 (0:5) - Ondra Karásek 7x, Štěpán Šibrava 4x, Filip Šibrava 2x, Dominik Laštovka 1x, Šimon Vančura 1x

 

5.10. Mistrovský turnaj Suchdol - hráno 2x20 minut

Suchdol - Čáslav A  6:5 (3:3) - Ondra Karásek 2x, Štěpán Šibrava 2x, Kuba Bartoš 1x, Dominik Laštovka 1x

Suchdol - Kutná Hora A  4:4 (1:3) - Ondra Karásek 3x, Niki Kolčák 1x

 

28.9. Mistrovský turnaj Uhlířské Janovice - hráno 2x20 minut

Suchdol - Močovice  16:1 (12:0) - Ondra Karásek 8x, Štěpán Šibrava 5x, Šimon Vančura 1x, Niki Kolčák 1x, vlastní gól 1x

Uhlířské Janovice - Suchdol  4:7 (2:1) - Ondra Karásek 4x, Štěpán Šibrava 2x, Šimon Vančura 1x

 

14.9. Mistrovský turnaj Suchdol - hráno 2x20 minut

Suchdol - Sázava  4:11 (2:6) - Dominik Laštovka 2x, Ondra Karásek 2x

Suchdol - Čáslav B  20:3 (11:1) - Ondra Karásek 13x, Štěpán Šibrava 2x, Lukáš Fuchs 2x, Šimon Vančura 1x, Niki Kolčák 1x, Filip Šibrava 1x

 

7.9. Mistrovský turnaj Zruč n.S. - hráno 2x20 minut

Suchdol - Kutná Hora B  17:2 (11:1) - Ondra Karásek 4x, Filip Langr 4x, Štěpán Šibrava 3x, Niki Kolčák 3x, Dominik Laštovka 2x, vlastní gól 1x

Zruč - Suchdol  12:3 (6:1) - Ondra Karásek 3x

 

2.9. Přátelský zápas - Bečváry - hráno 3x20 minut

Bečváry - Suchdol  5:9 (2:1,1:5,2:3) - Ondra Karásek 5x, Štěpán Šibrava 2x, Šimon Vančura 1x, Dominik Laštovka 1x

 

31.8. Přátelský zápas - Uhlířské Janovice - hráno 4x15 minut

Uhlířské Janovice - Suchdol  4:8 (1:2,2:1,1:2,0:3) - Ondra Karásek 2x, Šimon Vančura 2x, Štěpán Šibrava 2x, Dominik Laštovka 1x, Filip Šibrava 1x