2014/2015

 

Jaro

14.6. Finálový turnaj OFS KH Vrdy - 7.místo

Zápasy ve skupině :

Suchdol - Tupadly  2:3 - Péťa Marhan 1x, Martin Králík 1x

Suchdol - Vrdy  4:0 - Péťa Marhan 1x, Ondra Karásek 1x, Tomáš Tůma 1x, Štěpán Šibrava 1x

Suchdol - U.Janovice  0:2

Suchdol - Kutná Hora A  1:1 - Niki Kolčák 1x

Zápasy ve skupině útěchy o 7.-10.místo :

Suchdol - Sázava  3:2 - Martin Králík 2x, Ondra Karásek 1x

Suchdol - Bílé Podolí  4:1 - Štěpán Šibrava 2x, Ondra Karásek 1x, Tomáš Tůma 1x

 

6.6. Mistrovský turnaj Čáslav - hráno 2x 16 minut

Suchdol - Čáslav  3:4 (3:4) - Ondra Karásek 2x, Martin Králík 1x

Suchdol - Zbraslavice  4:3 (3:1) - Ondra Karásek 3x, Martin Králík 1x

Suchdol - Kutná Hora A  2:4 (0:2) - Tomáš Tůma 2x


 

30.5. Mistrovský turnaj Suchdol - hráno 2x 25 minut

Suchdol - Čáslav  3:3 (0:2) - Martin Králík 2x, Tomáš Tůma 1x

Suchdol - Tupadly  2:3 (1:2) - Martin Králík 1x, Tomáš Tůma 1x


 

16.5. Mistrovský turnaj U.Janovice - hráno 2x 20 minut

Suchdol - Bílé Podolí  4:2 (2:0) - Martin Králík 2x, Ondra Karásek 1x, Tomáš Tůma 1x

Suchdol - Čáslav  5:1 (4:1) - Martin Králík 3x, Ondra Karásek 1x, Tomáš Tůma 1x

Suchdol - U.Janovice  6:3 (2:1) - Tomáš Tůma 3x, Martin Králík 1x, Péťa Marhan 1x, vlastní gól 1x

 

13.5. Pohár OFS KH Malín - hráno 2x 25 minut

Malín - Suchdol  2:6 (2:4) - Tomáš Tůma 2x, Ondra Karásek 2x, Martin Králík 2x


 

11.5. Pohár OFS KH Suchdol - hráno 3x 20 minut

Suchdol - Sázava  11:5 (6:1;3:4;2:0) - Ondra Karásek 5x, Martin Králík 4x, Tomáš Tůma 2x


 

9.5. Mistrovský turnaj Zbraslavice

Suchdol - Zruč n.S.  5:4 (4:3)  - Martin Králík 2x, Matěj Novotný 1x, Tomáš Tůma 1x, vlastní gól 1x

Zbraslavice - Suchdol  5:9 (4:7) - Martin Králík 4x, Aleš Koldinský 2x, Péťa Marhan 1x, Dan Šmejkal 1x, Tomáš Tůma 1x

Suchdol - U.Janovice  10:2 (7:2) - Tomáš Tůma 4x, Martin Králík 3x, Péťa Marhan 2x, Aleš Koldinský 1x


 

2.5. Mistrovský turnaj Zruč n.S.

Zruč n.S. - Suchdol  3:3 - Tomáš Tůma 1x, Aleš Koldinský 1x, Tonda Littman 1x

Suchdol - Vrdy  5:3 - Tomáš Tůma 3x, Vojta Oberreiter 1x, Jakub Bartoš 1x


 

29.4. Pohár OFS KH U.Janovice - hráno 3x 20 minut

Uhlířské Janovice - Suchdol  4:4 - Martin Králík 2x, Tonda Littman 1x, Tomáš Tůma 1x


 

22.4. Pohár OFS KH Suchdol - hráno 2x 25 minut

Suchdol - Kutná Hora B  4:4 (1:0) - Tomáš Tůma 2x, Aleš Koldinský 1x, Martin Králík 1x


 

11.4. Mistrovský turnaj Kutná Hora

Suchdol - Bílé Podolí  0:4

Suchdol - Kutná Hora A  3:10 - Aleš Koldinský 2x, Tomáš Tůma 1x


 

15.4. Turnaj U10 na zimním stadiónu v Kutné Hoře - 3.místo

Semifinále :

Suchdol - Kutná Hora  2:3 - Martin Králík 1x, Štěpán Šibrava 1x

o 3. místo :

Suchdol - Tupadly  3:1 - Martin Králík 2x, Štěpán Šibrava 1x

 

11.4. Mistrovský turnaj Suchdol - hráno 2x16 minut

Suchdol - Církvice  2:2 (1:1) - Martin Králík 1x, Aleš Koldinský 1x

Suchdol - Posázaví  6:0 (2:0) - Ondra Karásek 2x, Tomáš Tůma 2x, Tonda Littman 1x

Suchdol - Chotusice  13:0 (6:0) - Martin Králík 6x, Tonda Littman 4x, Ondra Karásek 2x, Aleš Koldinský 1x


 

15.3. 2.přátelský zápas suchdolských přípravek - Suchdol hřiště

Starší přípravka - Mladší přípravka  31:2 - Martin Králík 12x, Tonda Littman 6x, Aleš Koldinský 4x, Matěj Novotný 4x, Péťa Marhan 4x, vlastní gól 1x


 

8.3. Přátelský zápas suchdolských přípravek - Suchdol hřiště

Mladší přípravka - Starší přípravka  11:14 - Aleš Koldinský 6x, Martin Králík 5x, Ondra Petrus 2x, Sofie Davídková 1x


 

21.2. Halový turnaj Sázava - 5.místo

Suchdol - Sázava  2:1 -  Martin Králík 2x

Suchdol - Pecerady  2:3 - Ondra Karásek 1x, Martin Králík 1x

Suchdol - Čáslav  0:2

Suchdol - Ostředek  1:0 - Ondra Karásek 1x

Suchdol - U.Janovice  1:1 - Péťa Marhan 1x

Suchdol - Vlašim  1:1 - Péťa Marhan 1x


 

17.1. HOUFEK Cup Čáslav - 4.místo

Suchdol - Tupadly  0:2

Suchdol - Kutná Hora  0:3

Suchdol - Zruč n.S.  /1:1/ - 2:1 po penaltách - Martin Králík 1x ; na penalty : 2:0, proměnil : M.Novotný, M.Králík

Suchdol - Uhlířské Janovice  2:0 - Tonda Littman 1x, Tomáš Tůma 1x

Suchdol - Čáslav  0:1


 

10.1. Halový turnaj Zruč nad Sázavou - 3.místo

Zápasy v základní skupině :

Suchdol - Tupadly  0:0

Suchdol - U.Janovice  0:0

Suchdol - Křivsoudov  1:0 - Martin Králík 1x

 

Zápasy ve skupině o 1.-4. místo :

Suchdol - Zruč  2:0 - Martin Králík 1x, vlastní gól 1x

Suchdol - Lípa  0:2


 
 

Podzim

 

30.11. Halový turnaj OFS KH, hala BIOS Kutná Hora - 1.místo !!!

Zápasy ve skupině :

Suchdol - Čáslav  1:0  - Matěj Novotný 1x

Suchdol - Zruč n.S.  1:0 - Ondra Karásek 1x

Suchdol - Vrdy  6:0 - Tonda Littman 2x, Tomáš Tůma 1x, Aleš Koldinský 1x, Ondra Karásek 1x, Martin Králík 1x

Semifinále :

Suchdol - Kutná Hora  1:1 - 2:1 na penalty - Martin Králík 1x

Penalty proměnili : Matěj Novotný, Ondra Karásek

Finále :

Suchdol - Tupadly  2:1 - Matěj Novotný 1x, Tomáš Tůma 1x

Sofie Davídková vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje !


 

1.11. Mistrovský turnaj Zbraslavice

Suchdol - Chotusice  12:0 (7:0) - Martin Králík 3x, Aleš Koldinský 3x, Tonda Littman 2x, Tomáš Tůma 2x, Ondra Karásek 1x, vlastní gól 1x

Zbraslavice - Suchdol  3:9 (2:3) - Martin Králík 5x, Tomáš Tůma 1x, Péťa Marhan 1x, Ondra Karásek 1x, Aleš Koldinský 1x

 

23.10. Přátelský zápas - Suchdol

Suchdol - Bečváry  13:3 - Martin Králík 4x, Ondra Karásek 3x, Tomáš Tůma 3x, Matěj Novotný 1x, Tonda Littman 1x, Aleš Koldinský 1x

 

18.10. Mistrovský turnaj Uhlířské Janovice - hráno 2x20 minut

Suchdol - Malín  9:1 (4:0) - Niki Kolčák 3x, Martin Králík 2x, Aleš Koldinský 2x, Ondra Karásek 1x, Tonda Littman 1x

Uhlířské Janovice - Suchdol  4:6 (4:3) - Tomáš Tůma 2x, Martin Králík 2x, Ondra Karásek 2x

Suchdol - Vrdy  15:3 (7:2) - Martin Králík 4x, Tomáš Tůma 3x, Péťa Marhan 3x, Ondra Karásek 2x, Kuba Bartoš 1x, Matěj Novotný 1x, vlastní gól 1x

 

15.10. Pohár OFS KH Vrdy - hráno 3x20 minut

Vrdy - Suchdol  5:8 (2:5,3:2,0:1) - Ondra Karásek 3x, Tonda Littman 2x, Matěj Novotný 2x, Aleš Koldinský 1x

 

11.10. Mistrovský turnaj Suchdol - hráno 2x20 minut

Suchdol - Čáslav  7:2 (3:1) - Tomáš Tůma 6x, Martin Králík 1x

Suchdol - Sázava  10:1 (5:0) - Tomáš Tůma 3x, Martin Králík 2x, Tonda Littman 2x, Aleš Koldinský 1x, Ondra Karásek 1x, Matěj Novotný 1x

Suchdol - Bílé Podolí  6:1 (1:1) - Ondra Karásek 3x, Martin Králík 1x, Tonda Littman 1x, Péťa Marhan 1x

 

4.10. Mistrovský turnaj Bílé Podolí - hráno 2x20 minut

Suchdol - Uhlířské Janovice  2:3 (0:1) - Tomáš Tůma 2x

Bílé Podolí - Suchdol  3:7 (2:3) - Tomáš Tůma 2x, Tonda Littman 1x, Péťa Marhan 1x, Aleš Koldinský 1x, Ondra Karásek 1x, vlastní gól 1x

 

24.9. Pohár OFS KH Suchdol - hráno 3x20 minut

Suchdol - Čáslav  6:6 (2:2;1:1;3:3) - Tonda Littman 2x, Tomáš Tůma 2x, Matěj Novotný 1x, vlastní gól 1x

 

20.9. Mistrovský turnaj Suchdol - hráno 2x20 minut

Suchdol - Kutná Hora B  5:5 (0:2) - Ondra Karásek 3x, Martin Králík 1x, Matěj Novotný 1x

Suchdol - Močovice  12:0 (5:0) - Martin Králík 5x, Ondra Karásek 4x, Niki Kolčák 1x, Tonda Littman 1x, Jindra Mareš 1x

Suchdol - Křesetice  5:0 (4:0) - Tonda Littman 1x, Aleš Koldinský 1x, Matěj Novotný 1x, Jindra Mareš 1x, Martin Králík 1x

 

17.9. Pohár OFS KH Zruč n.S. - hráno 2x25 minut

Zruč n.S. - Suchdol  8:5 (3:3) - Tonda Littman 2x, Matěj Novotný 1x, Aleš Koldinský 1x, Martin Králík 1x

 

13.9. Mistrovský turnaj Malín - hráno 2x20 minut

Církvice - Suchdol  5:4 (2:1) - Kuba Bartoš 1x, Tomáš Tůma 1x, Niki Kolčák 1x, Matěj Novotný 1x

Malín - Suchdol  2:15 (5:2) - Tomáš Tůma 5x, Ondra Karásek 4x, Aleš Koldinský 2x, Matěj Novotný 2x, Martin Králík 1x, vlastní gól 1x

 

10.9. Pohár OFS KH Suchdol - hráno 3x20 minut

Suchdol - Kutná Hora A  2:9 (1:3,0:3,1.3) - Martin Králík 1x, Aleš Koldinský 1x

 

6.9. Mistrovský turnaj Čáslav - hráno 2x20 minut

Čáslav - Suchdol  7:3 (2:1) - Matěj Novotný 1x, Ondra Karásek 1x, Niki Kolčák 1x (penalta)

Kutná Hora A - Suchdol  3:1 (3:0) - Martin Králík 1x

Tupadly - Suchdol  8:1 (3:0) - Dominik Laštovka 1x

 

23.8. Přátelský zápas - Suchdol - systém mladší žáci 7+1 - kombinovaná sestava žáci+přípravka - hráno 2x30 minut

Suchdol - Zásmuky  8:2 (3:1) - David Tůma 3x, Martin Králík 2x, David Králík 1x, David Laštovka 1x, Dan Šibrava 1x

 

21.8. Přátelský zápas - Suchdol - hráno 3x20 minut

Suchdol "05" - Kolín "06"  23:11 (8:3;8:3;7:5) - Ondra Karásek 6x, Martin Králík 4x, Sofie Davídková 4x, Niki Kolčák 3x, Kuba Bartoš 2x, Filip Langr 2x, Dominik Laštovka 2x